Bach Çiçekleri

Tıpkı Dr Bach’ın kendisinin de yaşamış olduğu gibi; duygusal seviyede yaşanan bir iyileşme diğer seviyelerde de etkisini göstermektedir. Dengelenmiş bir zihin ve sağlıklı duygusal yaşam bedenin kendi doğal ve sağlıklı yapısını bulmasına aracılık edecektir. Dr Bach her kişinin kendi kendine kullanabileceği sade ve basit bir sistemi ortaya çıkardı.

Bach Çİçeklerİ nedİr?

Dr. Edward Bach tarafından 1935 yılında tamamlanan ve 37si doğadaki çiçeklerden ve biri de kaynak suyundan elde edilen 38 remediden oluşan; insan zaafları ve duygu durumları üzerine etkili bir sistemdir. Hayat yolculuğumuzda karşılaştığımız tüm çelişkili durumların ortaya çıkardığı; en basit küçük bir stresten bizi en çok zorlayan korkularımıza kadar geniş bir yelpazeye yayılmış bu tür duygularımız, bizi önce rahatsızlık hissine sonra da hastalığa sürükler. Bu duyguların Bach Çiçekleri’nin kullanımı ile geçici olarak orta noktaya getirilmesi bizlerin daha berrak bir bakış açısına sahip olmamıza olanak sağlar. 

Sade ve basit bir kendine yardım sistemi olan 38 Bach remedisi ile tanışın.

Bach Remedileri

Bach Dostları ile Kişisel Yardım Alma Yolları

Dr Edward Bach’ın yol arkadaşları olarak görevimiz;  ihtiyaç duyup, talep edenin, bu basit ve sade sisteme ulaşabilmesine aracılık etmek, onlara yardımcı olabilmektir. Bizler bunu yaparken, onun anlattığı ve uyguladığı prensiplerden ve yöntemlerden ayrılmadan, tüm yaratıma duyduğumuz saygı ve sevgi ile bu yolda yürümekteyiz. Türkiye’de Bach Çiçekleri Dostları, İngiltere Dr Edward Bach Vakfına bağlı Bach Centre onaylı eğitimlerini tamamlama yolunda; önce kendileri, yakınları, ilgilendikleri hayvanları ve bitkileri için daha sonra da çevrelerinde Bach Remedilerine ihtiyaç duyan herkese yardım amacıyla yollarına devam etmektedirler.

Sessiz Seyir bünyesinde bulunan Bach Türkiye, Dr Edward Bach’ın 1930’lu yıllarda On iki Şifacı ve Diğer Remediler kitabında ifade ettiği gibi bu son derece basit ve doğal sistemin uygulayıcısı ve koruyucusudur.

Bach Uzmanı Nasıl Olabilirim?

1.Seviye Bach Çiçekleri Eğitimi

Dr Edward Bach’ın İngiltere Oxfordshire’da kurduğu Bach Merkezi onaylı 1. Seviye
Eğitimi, Bach Uluslararası Eğitim Programı kapsamında, sağlam bir temele sahip
olunmasını sağlar.
Uzun yıllardır kullanıcısı olsanız dahi, remedileri derinlemesine tanımak ve keşfetmek, günlük hayatınız içerisinde kendiniz, aileniz ve arkadaşlarınız için verimli sonuç alabilmenize, onların faydalı ve doğru kullanımlarına fırsat sunacaktır.
2. Seviye için başvurabilmek için 1. Seviye’yi almış olmanız gerekmektedir.
Ayrıca belli aralıklarla düzenlediğimiz ‘Yuvarlak Masa’ Toplantılarımız dünyanın
neresinden alınmış olursa olsun tüm 1. Seviyeyi tamamlamış kişilere açıktır.

2.Seviye Bach Çiçekleri Eğitimi

Bach Merkezi – onaylı 2. Seviye Eğitimi,
1. Seviyeyi tamamlamış olanlar için sıradaki
adımdır. Bu seviyede, kendiniz ve başkaları için remedi seçiminizde daha derin bir
anlayış ve kavrayış imkânı sunulur.
Tip ve değişken ruh halleri ile ikili remedi grupları arasındaki ince farklılıklar eğitimin
kapsadığı bazı konulardır. Ayrıca Dr Bach’ın yaşam felsefesi hakkındaki bilgilerinizi
derinleştirerek yaşamı ele alış biçiminizin nasıl zenginleştiğini keşfedebilirsiniz.
Bu seviyeyi tamamladıktan sonra 3. Seviye- Uzmanlık Eğitimi için başvuruda
bulunabilirsiniz.

3.Seviye Bach Uzmanlık Eğitimi

3. Seviye Eğitimi profesyonel Bach uzmanlığı çalışmalarına odaklanır ve remedilerle profesyonelce çalışmak isteyenlere yöneliktir. Bach Vakfı Uluslararası Kayıtlı Uzmanı olmak isteyen ve konsültasyon becerilerini geliştirmek isteyen herkese açıktır. 3. Seviye adayları bu seviye için başvurmadan önce mutlaka 1.Seviye ve 2. Seviye Eğitimleri Türkiye veya yurtdışında tamamlamış olmalıdır.

Sessiz Seyir

Mucizeler Kursu

Bach Çiçekleri

Eğitimler

Mucizeler Kursu Eğitimleri

Bach Çiçekleri Uzmanlık Eğitimleri

İletişim

info@sessizseyir.com

İzmir – Güzelbahçe

Medya
Copyright © 2024 Divi. All Rights Reserved.