Mucizeler Kursu (ACIM)

Urla-Çeşmealtı kimilerine göre biraz uzak bir yer olsa da gönlümüz katılımcıların  derslere bizzat gelerek dersleri ve Urla’yı teneffüs etmelerinden yana..! Ancak mesafe veya zaman nedeniyle fiziken burada olamayacak olanlar için dersler esnasında yapılan kayıtlardan kursu uzakta olsanızda takip edebilirsiniz.

Sizler artık biliyorsunuz ki tekamül sonsuz bir yolculuk ve hepimizin sorumluluğu var.. Bu kurs vesilesi ile öz varlığına yaklaşacak insanların sayısının artmasını diliyoruz…

MUCİZELER KURSU NEDİR ?
( A Course in Miracles)

Dünyada bir çok kitaba ilham kaynağı olmuş; ünlü, ünsüz pek çok insanı peşinden sürükleyerek ve onların yaşamlarında köklü dönüşümler yaparak mucizeler yaratan kitabın adıdır.

1975 yılında ilk defa resmi olarak yayınlanan ve hala bir çok ülkede en çok satanlar listesinde bulunan kitap, New York’ta bulunan Columbia Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Psikolojisi bölümü profesörlerinden Dr. Helen Schucman tarafından ve Bölüm Başkanı Dr. William Thetford’un da desteğiyle, “içsel dikte” yoluyla kaleme alınmıştır. Okundukça kişiye, kendi eksikliklerini göstermekte ve kendi yarattığı sanal dünyadan çıkartarak, hakikati olduğu gibi algılamasını sağlamaktadır. Okuyan kişiler üstünde etkin değişime sebep olması nedeniyle, günümüzde, bütün dünyada çok sayıda kişinin hayatının değişmesine sebep olmuştur.

Kitap, kendi özel sistemi kapsamında “psikospiritüel” eğitim ve uygulama amaçlıdır. Bu sistem düzenli bir şekilde uygulandığında, “içsel mucizelerin” oluşumunu tetikleyerek ve kişinin görme gücünü arttırarak, özüne varma sürecini kısaltmaktadır.

Bu bir öğrenme değil, arınma kursudur. İçerideki yanlış bilgilerden arınıp, gerçekliği çarpıtmadan olduğu gibi görebilmenizi sağlayan bir “deneyimdir”. Bu kurstan yararlanmak için yaratıcılık, ustalık, zeka veya beceri gerekmez. Deneyim doğrudan sağduyu aracılığı ile gerçekleşir.

DEVAM ETMEKTE OLAN MUCİZELER KURSLARI

 • URLA-ÇEŞMEALTI
 • URLA-ÇEŞMEALTI – KAYITTAN TAKİP
 • İSTANBUL

Program Eğitmeni

Daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için formu doldurun

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  İletiniz